ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1146 článků a 22 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 38%

 

 27%

 

 8%

 

 11%

 

 17%

odpovědí: 133
Kategorie: Obchod
neniobr.jpg

Nejmladší národní park České Republiky je České Švýcarsko

Když se řekne České Švýcarsko, tak si každý představí nádhernou a nedotčenou krajinu kolem Labe při hranicích s Německem. Je to místo, kde je možné strávit dovolenou, nebo prodloužený víkend, v čisté přírodě a prohlédnout si unikátní přírodní útvary. V blízkém okolí ale naleznete i vyžití jiného druhu. Od návštěv hradů a zámků až po golfové hřiště a vyjížďky na koních. Hlavním předmětem ochrany v národním parku České Švýcarsko jsou unikátní skalní města a na ně vázaní živočichové a rostliny. Je to ale i místo, kde lze strávit aktivní dovolenou. Stačí najít vhodné ubytování v Českém Švýcarsku a vyrazit na rodinou dovolenou. Obec Srbská Kamenice je přirozeným startem pro cyklistické i pěší túry do Česko-Saského Švýcarska. Hledáte ubytování České Švýcarsko? Hledáte Penzion Les v Srbské Kamenici! Penzion Les nabízí ubytování rodinného typu. Výlety jsou možné nejen po přírodních památkách a zajímavostech, ale i po blízkých hradech a zámcích jako Benešov nad Ploučnicí, Děčín, Sloup v Čechách, Lemberk, nebo Zákupy. Dále skalní hrady Falkeštejn, Tolštejn, Šaunštejn a Pustý zámek. V blízkém okolí naleznete i možnost koupání a to koupaliště v České Kamenici, v kempu U Ferdinanda v Srbské Kamenici, přírodní nádrž Srbská Kamenice, rybník Stará Oleška, nebo Aqua park Děčín. Ještě hledáte penzion České Švýcarsko?autor: urbis
vytvořeno - 2.7.2012
Počet shlédnutí: 2874

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru