ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1238 článků a 26 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
Kategorie: Nezařazeno
neniobr.jpg

Dívali jste se někdy na pořad o vaření s opravdovými profesionály? Všimli jste si jaké používají nádobí? Používají kvalitní nádobí z tradičních a prověřených materiálů. Žádné teflonové povlaky, žádné plasty, jen prověřenou kvalitu. Právě takové nádobí Vám přinášíme! Rukodělně dělané, originální švédské litinové nádobí značky Skeppshult.
Po dřívějším okouzlení nádobím s využitím moderní technologie, především teflonu, se lidé začínají vracet k nádobí z tradičních materiálů. Důvodů je několik. Nejmarkantnější je asi životnost. Teflonové nádobí po ročním používání je již zcela bez teflonu a ztrácí tím své původní vlastnosti. Naproti tomu švédské nádobí Skeppshult vydrží na celý život, nebo spíše několik generací a výrobce dává záruku na litinu celých 25 let. Nehledě na to, že používání teflonu může přinášet i zdravotní rizika a spousta organizací brojí proti používání teflonu, například americká nezisková organizace EWP. Použitím litinového nádobí Skeppshult máte záruku absolutně ekologicky čistého výrobku bez chemických přísad a povlaků.
Jaké nádobí si v našem shopu můžete vybrat? Jedná se o originální švédské litinové nádobí značky Skeppshult s tradicí výroby od roku 1906. Jsou to především litinové pánve různých velikostí a tvarů pro všemožné použití. Dále litinové hrnce, litinové pekáče, litinové pláty na pečení a grilování a litinové poklice. Nádobí z našeho obchodu je takřka nezničitelné a bude Vám spolehlivě sloužit po celý život.autor: urbis
vytvořeno - 24.8.2012
Počet shlédnutí: 7142

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru

© 2010 - 2021 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz