ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1146 článků a 22 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 38%

 

 27%

 

 8%

 

 11%

 

 17%

odpovědí: 133
Kategorie: Obchod
neniobr.jpg

Sekční vrata levnější než od výrobce!

Většinou je nejvýhodnější nákup výrobků a zboží přímo u výrobce, ale nemusí to platit vždycky. Společnost KŘÍŽ – garážová vrata s.r.o. je autorizovaným partnerem vratových systémů Trido. Díky dlouhodobé spolupráci s výrobcem nabízíme sekční garážová vrata TRIDO za výhodnější cenu než od výrobce. Vrata TRIDO Vám dodáme vyrobené na míru a v jakékoliv barevné kombinaci. Neomezené barevné možnosti garážových vrat v provedení fólie, lazurovací laky a barvy RAL. Předností našich garážových vrat je vysoká tepelná izolace a kvalitní kování garážových vrat. Zkrátka kvalitní výroba s kvalitním ošetřením povrchu. Díky kvalitnímu zpracování jsou vrata vhodná i do průmyslových prostor. Ochrana proti sevření prstů je součástí každé dodávky. Mezi přednosti našich sekčních garážových vrat dále patří kromě ceny i oboustranný ocelový plášť s polyuretanovou izolací tl. 40mm a přerušenými tepelnými mosty. Dále struktura plechu Woodgrain nebo hladké, bezpečnostní zámky proti sevření prstů. Spodní a horní sekce je zakončena těsněním. V neposlední řadě je to i kvalitní servis a záruka 60 měsíců na vratové sekce, 24 měsíců na ostatní části vrat, elektrický pohon a montáž. Sekční garážová vrata od společnosti KŘÍŽ se zkrátka vyplatí.autor: urbis
vytvořeno - 22.6.2012
Počet shlédnutí: 3495

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru