ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1274 článků a 32 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
Kategorie: Zdraví
neniobr.jpg

Začátky internetu byly spíše mužskou záležitostí. Jednalo se o primitivní síť, v porovnání se současností, a většina stránek a aplikací byla zaměřena na muže. Tím, jak se internet stále více rozšiřuje, tak se počet mužů a žen na internetu vyrovnává. Vzniká i více stránek a aplikací zaměřených jen na ženy. O ženách a pro ženy je i naše Online knížka pro ženy.
Dlouho byly jediné stránky určené primárně pro ženy jen e-shopy s oblečením, kosmetikou a diety. Postupně se na ženy začaly zaměřovat internetové klony klasických novin a časopisů. I když se většinou jednalo spíše o méně, nebo více bulvární média. Určitý dluh a nedostatek specializovaných stránek pro ženy ukázal facebook, kde je převaha ženských návštěvníků a jsou mnohem aktivnější a komunikativnější než muži. Tento dluh specializovaných stránek pro ženy chce odstranit naše Online knížka pro ženy.
Online knížka pro ženy vznikla jako pomoc při řešení typicky ženských problémů a záležitostí, například zpevnění prsou, diety a boj s celulitidou. Nejde jen o péči o tělo, ale stejně tak i o sdílení vědomostí, které Vám pomohou a poradí při Vašich problémech. Naše stránky obsahují spoustu informací o problémech ženy a návody na jejich řešení a za krátký čas od spuštění si již našly mnoho příznivkyň. O oblíbenosti a účinnosti našich stránek svědčí i reakce našich čtenářek. Přijďte i Vy na stránky pro ženy a ženách a Online knížka pro ženy pomůže i Vám.autor: urbis
vytvořeno - 24.8.2012
Počet shlédnutí: 9692

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru

© 2010 - 2022 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz