ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1244 článků a 32 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
Kategorie: Cestování
neniobr.jpg

Kariérové poradenství

 Široké veřejnosti stejně jako zaměstnancům je určen první WITTE Cestovní veletrh. Ve čtvrtek 25.dubna od 13 do 18 hodin si mohou zájemci vybrat z nabídky předních českých cestovních kanceláří. Vstup na akci v areálu firmy je zdarma.

 

„Proč WITTE Automotive pořádá cestovní veletrh? Důvodů je hned několik. Auta a tedy i naše výrobky jsou s cestováním neodmyslitelně spjata. Dovolená slouží k odpočinku nám všem. Naši zaměstnanci mohou v letošním roce čerpat WITTE benefity mimo jiné na rekreaci, kde načerpají nové síly a zrelaxují. V neposlední řadě, ne každý preferuje výběr dovolené na internetu. Partneři – největší české cestovní kanceláře – přímo na WITTE Cestovním veletrhu zaručují profesionální a zároveň individuální přístup,“ vysvětluje Martina Poštová, tisková mluvčí společnosti, a dodává: „Navíc v Nejdku samotném není jediná cestovní kancelář nebo její pobočka.“

 

Druhý největší zaměstnavatel zve současně zájemce o kariérové poradenství. Možnosti pracovního uplatnění návštěvníkům přiblíží personalisté. WITTE Automotive v Nejdku rozšiřuje své týmy v oblastech konstrukce (strojní/elektro), kvality, logistiky, nákupu, zkušebnictví a dalších.

 

WITTE Cestovní veletrh

25.dubna (13-18hodin)

v areálu WITTE Automotive v Nejdku - sledujte navigační tabule ke vstupu

vstup zdarma

Partneři akce: CK Blue Style, CK Čedok, CK Eximtours, CK Firotour

 

Více informací na www.witte-automotive.cz.autor: witte
vytvořeno - 8.4.2013
Počet shlédnutí: 2266

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru

© 2010 - 2022 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz