ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1331 článků a 31 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 138
Kategorie: Zábava a hobby
neniobr.jpg

Latexové nafukovací balónky patří mezi oblíbené hračky všech dětí. Dalším využítím pro nafukovací balónky jsou dekorace a reklamní potisk.

Širokou nabídku latexových nafukovacích balónků naleznete v nabídce firmy Globos Bohemia s.r.o. Podívejte se na webové stránky balonky a sami se přesvědčíte, kolik druhů nafukovacích balónků společnost Globos Bohemia s.r.o. nabízí. 

Každý druh balónku, tzn. pastelové, dekorační, metalizované, perleťové má své uplatnění. Některé druhy, zvláště kulaté balónky jsou vhodné k reklamnímu potisku, další druhy, jako například tvarované balónky jsou vhodnější k dekoracím. Nafukovací balónky jsou k dostání v různých velikostech, od nejmeších až po obří. Reklamní potisk je omezen velikostí síta, proto je přesně definován průměr balónku, na který lze potisk provést. Dlouholeté zkušenosti firmy Globos Bohemia s.r.o. zaručují profesní přístup, rychlost a vysokou kvalitu potisku.autor: x
vytvořeno - 5.11.2013
Počet shlédnutí: 2081

© 2010 - 2024 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz