ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1122 článků a 26 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 38%

 

 28%

 

 8%

 

 10%

 

 16%

odpovědí: 130
Kategorie: Průmysl
neniobr.jpg

Firma LOGiMAN s.r.o. Vám nabízí několik typů automatizovaných výdejních systémů, díky nimž bude skladové hospodářství a výrobní logistika Vaší firmy výrazně efektivnější.

Optimalizujte své zásoby nářadí, dílenského materiálu, pracovních pomůcek nebo kancelářského materiálu. Uvolněte své cashflow převedením zásob na naši firmu. Jsme schopni zajistit přímo ve vaší firmě konsignační sklad Vámi navoleného materiálu.Vše z našich zásob budete mít ihned k dispozici přímo na Vaší dílně či ve Vašem skladu. Outsourcujte na nás Vaši výdejnu včetně režijního materiálu.

Automatické výdejní systémy ušetří Váš čas, personální kapacity, a tím i finance.


Při individuální nezávazné konzultaci Vám sdělíme souhrnné informace o tom, jak výdejny fungují, doporučíme pro Vás vhodnou variantu výdejny a následně poradíme i s výběrem materiálu (nabízíme nástroje, nářadí, spojovací materiál, ochrané a pracovní pomůcky, kotevní materiály, kancelářské potřeby a další běžný režijní materiál). Veškeré cenové nabídky zpracováváme na základě konkrétních osobních jednání. Analýza konkrétního zákazníka a jeho potřeb ukáže, která verze výdejního systému je v daném případě ekonomičtější.

Vybírat můžete z několika typů "chytrých výdejen":

  • Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence našeho materiálu. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, náš konsignační sklad, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

  • Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence vašeho vlastního materiálu, nebo vašeho stávajícího dodavatele. Služba zahrnuje následující: výdejní skříně, doplňování skladu, služby operátora, záložní operátor, výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění.

  • Výdejna bez operátora, resp. pronájmem či prodej samostatného softwaru, informačního systému výdejny.

  • Plně automatizovaná výdejna, výdejní automaty bez operátora, samoobslužné automaty. Služba zahrnuje následující: výdejní automaty, doplňování skladu, automatické výdejny nástrojů, automatizovaný výdej materiálu, evidence v našem IS, smluvené reporty, statistiky, individuální reporty, náhradní plnění, dostupnost materiálu 24hodin 7dní v týdnu.

Jednotlivé typy výdejen lze samozřejmě individuálně modifikovat, doplňovat. Jednou z předností naší firmy je skutečnost, že nepreferujeme produkty pouze jednoho výrobce, ale vybíráme optimální řešení každému zákazníkovi na míru, přičemž nabízíme produkty všech dostupných výrobců.

Nabízíme také software pro skladovou evidenci. Vedle informačního systému Helios nabízíme software nazvaný Mobilní skladník, který pracuje s mobilními terminály pro snímání čárových kódů a usnadnění práce skladníků. Nabízíme také datové čtečky s integrovaným snímačem čárových kódů (terminálem). Programem v terminálu lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Služby si budete moci ověřit v rámci zkušebního provozu, na který v případě Vaší spokojenosti naváže ostrý provoz.

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontatovat, a to na čísle 603 230 059 nebo pište na e-mail mandik@logiman.cz.autor: ela
vytvořeno - 15.11.2013
Počet shlédnutí: 1577

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru