ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1122 článků a 26 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 38%

 

 28%

 

 8%

 

 10%

 

 16%

odpovědí: 130
Kategorie: Průmysl
neniobr.jpg

LOGiMAN s.r.o. - systémy pro skladování, ukládání a manipulaci. Portfolio firmy Logiman s.r.o. tvoří systémy pro skladování, ukládání a manipulaci, včetně řízení skladových zásob.

Pokud poptáváte regály s policemi k vystavování nabízeného zboží v prodejnách či prodejních skladech nebo k uložení materiálu a nástrojů v dílnách, seznamte se s naší nabídkou regálů a regálových systémů, které vám usnadní organizaci skladu a uspoří místo. Nevíte-li si rady s tím, které regály jsou pro Váš provoz optimální, rádi Vám s výběrem poradíme.

Regálové systémy instalujeme do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal, hobbymarketů a obchodů na klíč. Patrové regály a regály na plošině zajistí maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Naleznete u nás také policové regály, sloužící ke skladování nepaletovaného zboží volně ložené nebo v boxech. Pokud Vám současný skladovací systém nestačí, je zde možnost ho efektivně navýšit. Poskytneme Vám profesionální, Vašim potřebám individuálně přizpůsobené řešení.

Součástí našeho sortimentu je také dílenský nábytek. Nabízíme kovové dílenské skříně nejrůznějších typů a rozměrů. Dveře těchto skříní mohou být křídlové, plně ocelové nebo průhledné z polykarbonátu, dále pak posuvné (taktéž ocelové nebo průhledné), ale také dveře roletové.

Chcete mít pořádek v uskladněných věcech? Potřebujete ochránit své zboží nebo inventář firmy při dlouhodobém uskladnění či při přepravě? Nechcete ztrácet čas při hledání v nepřehledně uspořádaných zásobách? V tom případě můžete využít námi dodávané plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech.

Dodáváme také hliníkové nájezdy, nájezdové můstky a rampy. Naše firma je výhradním dovozcem hliníkových nakládacích ramp a nájezdových lyžin italského výrobce TM Pedane. Veškeré rampy jsou vyráběny v souladu se směrnicemi CE UNI EN 1398 a výrobky disponují certifikací TUV Rheinland. Uvítáme i zájemce o spolupráci při prodeji ramp koncovým klientům, tj. dopravcům a dodavatelům zemědělských strojů či stavební techniky.

Využívá Vaše firma servisní auta? Pomůžeme Vám s jejich vybavením. Vestavby do aut mohou obsahovat zásuvky, police, vany, boxy, skříňky s dvířky, držáky na lahve, pracovní desky výsuvné nebo sklápěcí a mnohé další prvky dle Vašich potřeb a požadavků.

Jsme připraveni konzultovat a nabídnout optimalizaci skladového hospodářství a skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. Součástí nabídky naší společnosti jsou automatické výdejní systémy nejrůznějších typů. Spolu s Vámi posoudíme, zda je pro Vás vhodná výdejna s operátorem nebo například plně automatizovaná výdejna, zahrnující výdejní automaty bez operátora, automatické výdejny nástrojů a další. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vždy se spolu se zákazníkem snažíme najít optimální řešení, dle individuálních možností a provozních podmínek.

Produkty a služby nabízené firmou LOGiMAN s.r.o. Vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a v neposlední řadě zajistí Vaší firmě značné časové úspory. autor: ela
vytvořeno - 22.12.2013
Počet shlédnutí: 1353

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru