ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1167 článků a 27 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 27%

 

 7%

 

 10%

 

 16%

odpovědí: 134
Kategorie: Obchod
neniobr.jpg

S rozvojem informačních technologií v posledních letech je spjat i vývoj a tvorba mobilních aplikací, které svým uživatelům usnadňují přístup k informacím díky jejich použitelnosti v chytrých mobilních telefonech a tabletech.

Uživatel tak může sledovat zprávy ze světa, aktuální počasí, komunikovat s přáteli, nebo odebírat aktualizace ze svých oblíbených stránek, kdekoliv se právě nachází. Stačí mu k tomu pouze mobilní zařízení a připojení k internetu.

V posledních letech jsou mobilní aplikace stále častěji využívány i pro internetový marketing a pro přímý prodej produktů a služeb. Jednou ze společností, která působí v oblasti vývoje mobilních aplikací a nabízí aplikace přímo na míru zákazníkovi, je i digitální agentura El TORO.cz s.ro. Ve svých kancelářích na pražské Palmovce soustředila tým zkušených a kreativních odborníků a nadšenců, kteří denně sledují nejnovější světové trendy.

Mobilní aplikace z jejich portfolia se dají rozdělit do několika odvětví. Nejprve se započalo s vývojem mobilních aplikací, které jsou určeny pro pořadatele festivalů, konferencí a firemních společenských akcí. Mezi ty nejznámější můžeme uvést rockový festival Masters of Rock 2013 a festival pro milovníky metalové hudby Brutal Assault 2013. V současné době společnost El TORO.cz s.r.o. vytvořila v rámci své hierarchie oddělení, které se věnuje přímo vývoji těchto speciálních mobilních aplikací. Pod značkou EVENT si tak může klient společnosti nechat vytvořit na míru aplikaci pro svou událost.

El TORO.cz s.r.o. za svou několikaletou éru působení vytvořila mobilní aplikace nejen pro zábavu, ale i pro přímý prodej. Aplikace usnadňují komunikaci se zákazníkem, propagaci aktuálních a zvýhodněných nabídek, rezervační systém, vytvoření vlastního účtu, možnost platit přes platební brány a řadu dalších funkcí, které zákazníkovi usnadní nákup a klientovi zvýší tržby. Tato pražská digitální agentura si zakládá na tom, že každý klient je jedinečný a tudíž i každá aplikace má jiné funkce a uživatelské prostředí.

Jedním z nejnovějších mobilních aplikací, které vzešly z dílny El TORO.cz s.r.o., je aplikace pro TNG Systém – cvičební a tréninkový plán. Aplikace umožňuje sestavení si vlastního tréninkového plánu, rezervaci ke svému trenérovi a sledování svých pokroků ve tvarování postavy.

Pokud tedy i vy uvažujete nad zvýšením svých příjmů prostřednictvím nových mobilních technologií, nebo chcete svým zákazníkům pouze jenom zpříjemnit používání Vaší služby, obraťte se na El TORO.cz s.r.o. a sjednejte si nezávaznou schůzku. autor: ElTORO
vytvořeno - 15.5.2014
Počet shlédnutí: 1261

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru