ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1167 článků a 27 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 27%

 

 7%

 

 10%

 

 16%

odpovědí: 134
Kategorie: Obchod
neniobr.jpg

Řada podnikatelů přemýšlí jak své zisky co nejvíce zvýšit a veřte tomu, že často k dosažení svého cíle používají skutečně zajímavé metody.

Dobrý způsob zvolil například pneuservis v pražském Brániku Icarauto, který svým zákazníkům nabídl rezervaci prostřednictvím mobilní aplikace. Digitální agentura El TORO pro pneuservis vytvořila jednoduchou mobilní aplikaci, která uživatelům nabízí online rezervaci pneu služeb, vytvoření vlastního profilu a informace. Zvýšil se nejen počet objednávek, ale i rychlost provedení, protože odpadá telefonické kontaktování zákazníků a následná organizace pracovního času.

Mobilní aplikace jsou tedy jedním z řešení pro rozvoj Vašeho podnikání. Již zmíněná digitální agentura El TORO doporučuje využívání mobilních aplikací v online marketingu čím dál častěji a její ředitel a zakladatel Roman Voženílek dodává: „ Díky snížení cen smarthonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS se staly mobilní aplikace trendem v současném online marketingu. V některých oblastech služeb dokonce samy určují trendy na světovém a českém e-trh.“

El TORO se vývoje mobilních aplikací zabývá již několik let a na svým klientům nabízí bezplatné poradenství nejen ve vývoji mobilních aplikací, ale i v komplexním online marketingu. Kontaktujte je i Vy a získejte tak oproti své konkurenci náskok v podobě nových informačních technologií. autor: ElTORO
vytvořeno - 16.5.2014
Počet shlédnutí: 1267

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru