ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1320 článků a 35 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 138
1357.jpg

Radíme s výběrem té správné podprsenky pro různé příležitosti

Základem příjemného pohybu, ale také vlastního sebevědomí je dobře padnoucí podprsenka, která se stane oporou pro Vaše poprsí a vykouzlí působivý dekolt. Ale výběr té správné podprsenky není vždy jednoduchý a závisí na mnoha faktech. Jak ji tedy vybrat a jaké podprsenky nakupovat se dozvíme v tom článku.

Je lepší, hladká, vyztužená, nebo nevyztužená podprsenka?

Je vhodné si podprsenky ve skříni rozdělit podle toho, pro jaký účel jsou určeny a podle toho je také pořizovat. Pokud hledáte pohodlný model pod tričko, nebo šaty na běžné nošení, pak bude podprsenka vypadat jinak, než svůdný model sloužící k navození erotické večerní atmosféry. Pro běžné nošení pod oblečením jsou především v případě menšího poprsí velmi vhodné hladké nevyztužené podprsenky, které jsou velmi pohodlné, poskytují menšímu poprsí dostatek volnosti, avšak jej přitom dostatečně zpevňují. Tyto modely jsou také vhodné na sportovní aktivity, jako je běhání, návštěva fitness centra apod. Při sportu je možno je používat klasicky pod oblečení, případně některé modely i jen tak samy o sobě. Výhoda těchto nevyztužených podprsenek je ta, že se téměř nerýsují pod oblečením. V případě většího poprsí jsou výhodnější polovyztužené, nebo vyztužené podprsenky, které Vaše poprsí výrazněji zpevní a pozvedne.

Zdobení a barva jsou neméně důležité

Každá žena chce být samozřejmě krásná a přitažlivá a tomu musí také odpovídat její spodní prádlo. Zatímco pro běžný den, kdy je prádlo skryto pod oblečením je důležité především pohodlí, pro speciální příležitosti, večerní navození té správné atmosféry apod. chceme mít na sobě sexy prádlo, které působí přitažlivě. V takových případech lze doporučit kalhotky a podprsenky s krajkovým vzorem, které mohou být částečně, nebo téměř úplně průhledné ve vyzývavých barvách jako je např. sytě červená.autor: Mata
vytvořeno - 26.10.2017
Počet shlédnutí: 1363

© 2010 - 2024 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz