ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1331 článků a 31 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 138
neniobr.jpg

Oproti zažitým představám nejsou trička s potiskem drahá.
686.jpg

Internetový obchod s pánskými košilemi a kravatami značky SmartMen připravil slevy na zboží 6 % až 30 %. Nákupem kvalitní pánské košile s kravatou může zákazník ušetřit až Kč 340,-.
651.jpg

Portál MojeChytreDite.cz ve spolupráci s Unicefem ČR rozběhl od 14. listopadu fotografickou soutěž, kam mohou nejen rodiče poslat fotografii svého usmívajícího se potomka a přispět tak 10 Kč dětem strádajících akutní podvýživou v Africkém rohu.
643.jpg

Přinášíme Vám přehled všech slevových akcí a bonusů v internetovém obchodě s pánskými košilemi a kravatami značky SmartMen. V aktuální nabídce napříč eshopem naleznete trvalé slevy např. na sety košile s kravatou a sezónní akce - tipy na vánoční dárky.
640.jpg

OI / olej Absolutně zkrášlující elixír
613.jpg

K etiketě neboli souhrnu společenských zvyklostí a norem chování, patří i dress code. To znamená kodex oblékání určující, jak se na danou, více či méně formální událost obléknout.
602.jpg

Nakupování oblečení online je zábavné, rychlé a často i cenově výhodnější než v kamenném obchodě. Při prvním nákupu v eshopu je možné si objednat oblečení na zkoušku a jako spotřebitel využít zákonné možnosti zakoupené zboží do 14-ti dnů vrátit a to bez udání důvodu.

© 2010 - 2024 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz