ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1244 článků a 32 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
neniobr.jpg

Garnýže, stejně jako ostatní prvky v interiéru, mají velký vliv na jeho atmosféru a na jeho celkový vzhled.

Garnýže, stejně jako ostatní prvky v interiéru, mají velký vliv na jeho atmosféru a na jeho celkový vzhled. Dá se zjednodušeně říci, že v oblasti zařizování interiéru existují dva základní směry a to jednoduchý, střídmý až minimalistický směr a klasický, též konzervativní směr.

 

Ale vraťme se zpátky ke garnýžím. Problémem při jejich výběru bývá často barva a její odstín, ale také druh materiálu ze kterého jsou garnýže zhotoveny. V dnešní době však naštěstí existuje nepřeberné množství materiálu a barev ze kterých se záclonové tyče zhotovují:

 

  • Dřevěné garnýže– klasická a poměrně jednoduchá levná garnýž. Ideální pro konzervativní interiéry v kombinaci s klasickým nábytkem. Tento typ záclonové tyče se hodí také do moderních interiérů v kombinaci s tmavým moderním nábytkem.
  • PVC záclonové tyče– nejsou moc krásné, ale jsou levné. Volba vhodná např. do méně reprezentativních prostor.
  • Kovové garnýže a záclonové tyče– Hodí se jak do starých interiérů, kde je mnoho starožitností, tak také do moderních bytů či domů. Kovové garnýže jsou pevné, kvalitní a dají se zakoupit v mnoha různých kovových efektech za velmi přijatelné ceny.

 

Náš e-shop www.garnyzekovove.czzásadně doporučuje garnýže kovové. Ty jsou totiž velmi univerzální, hodící se do jakéhokoli interiéru. Např. chceme-li takovou to záclonovou tyč použít v minimalistickém interiéru, použijeme jednoduchou až strohou koncovku. Naopak při použití garnýže v klasickém interiéru si můžeme vybrat ze široké škály koncovek.

 

Populární jsou dnes koncovky ve tvaru koule, různé listy a květy, ale také zářivé a křištálové geometrické tvary připomínající křištálové sklo. Pro děti pak různé druhy pohádkových postav.

 

Dalším řešením je zvolit úplně minimalistickou garnýž což je garnýž lanková.

 

Přejeme Vám příjemný výběr a šťastnou ruku.autor: skrobanek
vytvořeno - 27.1.2012
Počet shlédnutí: 1177

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru

© 2010 - 2022 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz