ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1137 článků a 26 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 38%

 

 27%

 

 8%

 

 11%

 

 16%

odpovědí: 131
Kategorie: Služby
782.jpg

Nechcete ze svých peněz sponzorovat podvodníky? Než si od nich necháte opravit byt, zprostředkovat práci nebo vyprášit kapsu nekvalitním zbožím, zkontrolujte portál Podvodnefirmy.cz! Nejspolehlivější databáze se záznamy tisíců podvodných firem je Vám k dispozici zdarma!

 

Nechcete ze svých peněz sponzorovat podvodníky? Než si od nich necháte opravit byt, zprostředkovat práci nebo vyprášit kapsu nekvalitním zbožím, zkontrolujte portál Podvodnefirmy.cz! Nejspolehlivější databáze se záznamy tisíců podvodných firem je Vám k dispozici zdarma!

Řekněme stop podvodům!

Pokud už jste byli podvedeni, nedejte zlodějům další šanci k obohacení a varujte ostatní. Do databáze http://podvodnefirmy.cz lze snadno přidat příspěvek – každý den se v ní objeví kolem desítky nových. Připojit se můžete i do diskusí pod záznamy, ostatní návštěvníci Vaši zkušenost ocení.

Tři minuty Vám ušetří desetitisíce i nervy!

Hledání v databázi Podvodnefirmy.cz je velmi jednoduché – stačí do hledacího okénka napsat jméno firmy, a hned uvidíte, jestli je společnost známá jako podvodná, nebo ne. Pokud chcete vidět všechny firmy v některém odvětví, stačí kliknout na název oboru v levém sloupci. Věnujte svým nervům i peněžence tři minuty – bohatě se Vám vrátí! autor: Miroslav Vítek
vytvořeno - 28.2.2012
Počet shlédnutí: 965

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru