ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1268 článků a 26 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
Kategorie: Zdraví
neniobr.jpg

Varixinal je unikátní kombinací čtyř rostlin - koňského kaštanu, gotu koly, borůvky a listnatce bodlinatého. Extrakty z těchto rostlin posilují žilní stěny, snižují tvorbu otoků a modřin, zlepšují prokysličení a prokrvení tkání.

Příznivé působení bylinných výtažků je doplněno vitamínem C a bioflavonoidem hesperidinem, které významně přispívají k posílení cévní stěny. Varixinal je doporučen lidem, kteří trpí křečovými žilami a dalšími projevy chronické žilní nedostatečnosti. Křečové žíly neboli varixy jsou vakovitě rozšířené, tzv. vinuté žíly. K tvorbě výdutí dochází nejčastěji na podkladě vrozené méněcennosti (oslabení) žilní stěny, ke zhoršení onemocnění může vést i dlouhé stání, těhotenství a nadváha.

Varixinal další informace.

Varixy mohou také vznikat jako následek prodělaného zánětu hlubokých žil. Mezi příznaky žilní nedostatečnosti patří: bolesti a otoky dolních končetin, pocit "těžkých a unavených" nohou, mravenčení, křeče a svědění, křečové žíly, hemoroidy. Pro zachování zdravých žil se doporučuje: nepřekřižovat nohy při sezení, nenosit příliš upnuté kalhoty, které by mohly omezit cirkulaci krve v oblasti stehen a lýtek, nenosit příliš vysoké podpatky.

Dále snažit se vyhnout dlouhému stání či sezení, relaxovat s nohami ve vyvýšené poloze, nezapomínat na aktivní pohyb (chůze, jogging, plavání), vyhýbat se konzervovaným potravinám, smaženým jídlům, tabáku, alkoholu a soli. Kdy Varixinal pomáhá: zmenšuje otoky a bolestivost dolních končetin, příznivě ovlivňuje průchodnost a funkčnost žilních systémů, snižuje pocit únavy a tlaku dolních končetin - projevy "těžkých nohou", omezuje tvorbu hemeroidů, posiluje a stabilizuje cévní stěny.

Online lékárna.autor: radoulek
vytvořeno - 8.3.2012
Počet shlédnutí: 1228

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru

© 2010 - 2022 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz