ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1329 článků a 29 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 138
Kategorie: Vzdělávání
neniobr.jpg

Angličtina pro samouky online pro firmy

Ačkoliv se to zdá nemožné, tak je pro firmy nejefektnějším studiem studium angličtiny pro samouky. Kurz angličtina pro samouky je pro firmy výhodný z toho důvodu, že každý zaměstnanec může studovat individuálně, zcela nezávisle na ostatních. Majitel firmy, nebo pověřená osoba má přitom dokonalý přehled nad pokroky svých zaměstnanců. Firemními kurzy angličtina online pro samouky dosáhnete 100% docházky. Navíc platíte jen za to, co se vaši zaměstnanci reálně učí. Neplatíte za dobu, jak dlouho se to učí. Vše je řešeno prostřednictvím kreditů. Firma si nakoupí určitý počet kreditů a s těmi může disponovat. Každému zaměstnanci můžete povolit libovolné množství kreditů, které mohou využít a případně je přesouvat. Pověřený člověk ve firmě má o výuce dokonalý přehled. Pověřená osoba ve firmě může kontrolovat docházku zaměstnanců, stejně tak i pokroky jednotlivých zaměstnanců. Případně připravenost zaměstnanců na mezinárodní zkoušky. V případě potřeby můžete přihlásit zaměstnance na intenzivní týdenní jazykový kurz. Jazyková škola Evropské vzdělávacího centrum, s.r.o. je jednou z nejvíce inovativních společností u nás. Překvapí vás flexibilita našich firemních kurzů angličtina online pro samouky. Můžete si vybírat až z 20-ti profesně zaměřených kurzů angličtiny, nebo z obecně zaměřených kurzů pro všechny úrovně.autor: urbis
vytvořeno - 8.6.2012
Počet shlédnutí: 4490

© 2010 - 2024 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz