ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1213 článků a 22 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
540.jpg

Porcelanosa Grupo cz Autorizovana koupelnova studia. Kompletní sortiment prestižní španělské zn.Porcelanosa Grupo. Prodáváme vše pro vybavení koupelen, venkovní a vnitřní obklady, dlažby, sanitární keramika, sauny, hydromasážní vany, sprchové kouty a exklusivní nábytek.
534.JPG

To jsou ty správné postele.
neniobr.jpg

Chytrá pěna pro všechny stavebníky i ty kdo jen chtějí zateplit.
521.jpg

Kompletní zabezpečení objektů EZS,EPS,CCTV,návrhy,revize,servis,prohlídky.
494.jpg

Pokud vybíráte nový dům a myšlenka pasivního bydlení se vám zamlouvá, měli byste uvažovat o pasivních domech v Praze-Bašti.
493.jpg

Firma Tex-Art UNO dodává ložní povlečení a prostěradla mnoha druhů a dezénů.
492.jpg

Není tomu tak dlouho, co jsem vybíral nová okna pro náš zrekonstruovaný dům. Nejprve jsem v nabídce oken tápal, ale po čase se mi povedlo docela dobře se zorientovat. Tak tedy, mým hlavním problémem bylo vybrat, z jakého materiálu vlastně okna chci.
483.jpg

Pokud byste chtěli ušetřit na vytápění a zároveň nový, neokoukaný domov, pasivní domy jsou to pravé pro vás.
neniobr.jpg

Máte problém s developerem? Nedodržují termín? Máte Váš dům na klíč postaven nekvalitně? Nevíte si rady??? Proto jsme tady pro Vás s naší službou Emergency. Tuto službu poskytujeme také, jako pomoc při předcházení těmto možným problémům.
neniobr.jpg

V tomto článku bychom vám nyní rádi představili nové možnosti ve výstavbě rodinných domů. Jedná se o takzvané rostoucí domy. Co všechno si pod tímto názvem můžete představit a jak se s takovým domem „roste“ se právě nyní dozvíte.