ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1213 článků a 22 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
neniobr.jpg

Tepelná čerpadla využívají princip jako Vaše lednička. Kompresor stlačí náplň tepelného čerpadla a tím vznikne tlak, který tuto náplň zahřeje. Ta poté předá teplo topnému okruhu. Tepelná čerpadla mají velmi efektivní moderní metodu vytápění.
1175.r

Dřevo jako stavební materiál se používá nejen pro výstavbu rodinných domů. Využití technologií výstavby je mnohostranné a využitelné i pro nástavby, přístavby již stávající domů a budov, ale i pro výstavbu bytových domů, sportovních areálů, mateřských škol i administrativních budov.
neniobr.jpg

Firma AG Hammer vznikla již v roce 1996. V roce 2004 se firma transformovala do společnosti s ručením omezeným. Firma AG Hammer je řádným členem Cechu malířů a lakýrníků České republiky.
neniobr.jpg

Představujeme Vám centrální vysavače Drainvac, které v České republice zastupuje firma Beam.
neniobr.jpg

SANATĚS Olomouc s.r.o.
neniobr.jpg

Dřevěné domy jsou oproti všem pověrám jedny z nejspolehlivějších budov
1159.jpg

Čištění párou, vysávání a vysušení v jednom kroku
1154.10

Potřebujete vyčistit koberec, vyleštit podlahy, vysát větší množství hrubých nečistot nebo tekutin po stavebních pracích nebo vyčistit větší venkovní plochy? V tom případě potřebujete profesionální čisticí stroj. Samozřejmě nepotřebujete jej hned kupovat, můžete ho jednoduše půjčit.
1153.jpg

Nevíte jaké čerpadlo na zahradu si vybrat? Vše zaleží, k jakému účelu čerpadlo budete potřebovat: k zavlažování, zásobování užitkovou vodou nebo odčerpávání čisté nebo špinavé vody.

AiVision na TwitteruAiVision na Twitteru