ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1213 článků a 22 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
709.JPG

Interiérové dveře přímo pro vás
660.png

Ano, ji nyní vám můžeme představit první slevový portál, který se zaměřuje výhradně na slevy z oblasti stavby, architektury, designu a další.
neniobr.jpg

Kuchyně na míru, které vyrábíme se vyznačují především vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Dosažení vysoké kvality kuchyní na míru, atypických kuchyní i jednotlivých kusů spočívá v návrhu designu, konstrukčním řešení kuchyní a volbou kvalitních materiálů.
623.JPG

Manželské postele a jejich rozměry.
neniobr.jpg

Máte rádi teplo a koupání, kvůli kterému jste investovali do pořízení vlastního bazénu? Určitě teď řešíte, co s deštivými a studenými dny. Řešením je zastřešení bazénu od ALMIPA plus.
neniobr.jpg

Rádi byste rekonstruovali byt? Chcete postavit dům? Koupit chatku? Pak se jistě neobejdete bez kvalitní půjčky na bydlení.
neniobr.jpg

Plastové jímky jsou vhodné k použití u obytných objektů, které nejsou vybaveny vodovodem a kanalizací, pouze ke shromažďování fekálních odpadů (při suchém záchodu) v místech, kde není vhodný recipient a produkce splašků musí být co nejvíce omezena.
571.jpg

Kvalitní česká garážová vrata za příznivé ceny
neniobr.jpg

Zahrady jsou pro mnohé z nás obrovskou chloubou našeho bydlení a jsme velmi pyšní na to, jak krásně nám zahrada vzkvétá.