ODKAZY

 

Centrální vysavače

Beam je světoznámá značka centrálních vysavačů. Značka je součástí holdingu Electrolux, což je největší světový výrobce na centrální vysavače. Stále více a více zákazníků se zajímá o možnosti centrálního vysávání, neváhejte a pořiďte si centrální vysavače právě nyní.

Garážová vrata

Společnost Olymps Door je předním dodavatelem garážových sekčních vrat ve střední Evropě. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni nabídnout garážová vrata do všech možných domů i komerčních center. Na našich stránkách objevíte i návrhář vrat.

Server AiNews obsahuje 1256 článků a 29 čekají na schválení administrátorem.

Líbí se vám tento web

 

 39%

 

 26%

 

 7%

 

 10%

 

 17%

odpovědí: 137
548.png

Inovativně a efektivně se rozhodla k pomoci opuštěným dětem přistoupit společnost Helen Doron. Ta, od října 2011 bude intenzivně učit anglický jazyk speciální metodikou v Dětském domově Mladá Boleslav.
neniobr.jpg

Na začátku října, konkrétně od 8.10. do 10.10. si nic neplánujte. V tyto dny se koná akce, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít! Je to podzimní festival INNER WINNER umístěný v inspirativním prostředí pražského HUBu.
537.JPG

Po úspěšném červnovém vystoupení populárního investora Roberta Kiyosakiho přichází tým RichDad s dalším veřejným seminářem. Do pražského Kongresového centra jsme připravili na 6. listopadu Seminář RichDad Advisors, na kterém vystoupí hned tři klíčoví poradci a spolupracovníci Roberta Kiyosakiho.
354.jpg

13.-15.5.2011 se uskutečnily ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY - LETNÍ, na kterých se sešlo 19 firem, 316 sportovců z celé ČR. Tito reprezentanti firem se utkali ve více než 20 sportovních disciplínách v ČEZ Sportovní hale Nymburk.

© 2010 - 2022 AiVision, s.r.o. - tvorba webových stránek, AiVision na Seznam.cz